Контрабандисти долали у повітрі три кордони. Але співробітниками оперативних підрозділів Чернівецького загону спільно з молдовськими колегами їх було затримано цієї ночі. Саме завдяки швидкій взаємодії між охоронцями держрубежів двох країн та формуванню спільних патрулів шансів на втечу повітряним контрабандистам не залишили.

Як результат, прикордонна поліція Молдови спільно з українськими колегами за майже десять кілометрів від міста Сокиряни Дністровського району Чернівецької області, на околиці села Грозниця Бричанського району (Молдова), виявили АН-2 української реєстрації. Біля нього легковик з молдовською реєстрацією та групу осіб, що обслуговувала літак.

Правоохоронці також затримали трьох чоловіків - двох громадян України, мешканця столиці та чернівчанина, а також громадянина Білорусі. Виявлено та вилучено засоби навігації, що використовували правопорушники.

Нині на місці працюють правоохоронці обох країн з метою з'ясування всіх обставин правопорушення та здійснення фото- та відеодокументування.

Сергій СУЛИМА.

Фото надано Чернівецьким прикордонним загоном.