Після провального старту в групі Ліги конференцій наставник «Зорі» Віктор Скрипник прокоментував хід поєдинку в Норвегії з «Буде-Глімт» (1:3):

«Ми розуміли, що «Буде-Глімт» – серйозний суперник, який має власний тактичний малюнок. У першому таймі була своєрідна розвідка. У другому перший стандарт надломив нашу команду. А далі індивідуальні сильні якості гравців суперника дозволили їм використати свої шанси.

Готуватимемося далі. Вже в неділю у нас чемпіонат і наступна зустріч. Посипати голову попелом не будемо. Будь-які матчі, навіть такі, додають досвіду. Тут важливим є кожен нюанс і рішення. Тепер проведемо поєдинок у чемпіонаті з «Чорноморцем», а потім дивитимемося далі.

Кожна гра – це нова історія. Зараз ми програли, але попереду матч-відповідь, плюс по дві зустрічі з болгарським ЦСКА і «Ромою». Готуватимемося, а час усе покаже. Нині сильніша одна команда, а завтра такою буде інша.

Капітан команди суперника дуже сподобався. Група атаки теж. Кожен знає, що робити на полі. Але загалом я дивлюся на свою команду, і цікавлять мене більше мої гравці», – цитує фахівця офіційний сайт клубу.

Матч другого туру «Зоря» проведе 30 вересня. У Запоріжжі вона прийматиме «Рому», котру очолює знаменитий Жозе Моурінью. Вчора римляни на своєму полі декласували софійський ЦСКА – 5:1. Хоча гості відкрили рахунок...

 

Голос України