Цьому ТзОВ рада одного з приміських селищ надала в оренду аж двадцять гектарів землі у мальовничому місці на Дніпрі, разом із збудованою на ній нерухомістю. По суті, бізнесмени за дуже помірну плату отримали готову зону відпочинку. Коли ж правоохоронці почали вивчати це "свято небаченої щедрості", то факти зловживань полізли, наче таргани з брудної кухні.

З'ясувалося, що ділянка розташована безпосередньо у межах прибережної захисної смуги, тобто забудовувати її не можна. Далі - більше. Під час передачі землі жодного конкурсу не проводилося. Та що там конкурс: рішення сесії селищної ради, яке стало підставою для передачі землі біля річки в оренду... ніколи не приймалося!

Відтак, ласий шматочок "земельного пирога", оцінений більш ніж у 40 мільйонів гривень, товариство з обмеженою відповідальністю отримало незаконно. І тепер окружна прокуратура через Господарський суд домагається визнання недійсним договору оренди узбережжя й повернення ділянки територіальній громаді. Та яку ухвалу винесе суд, невідомо - адже розгляд позову триває.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.