Уздовж дороги від меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні  до Високого замку, найвищої точки Львова, висадили 96 іменних дерев, присвяченим загиблим під час російсько-української війни воїнам. Це яблуні, груші та інші квітучі дерева. Місце для висаджування дерев обирали разом із родичами загиблих. Як розповіли у Центрі надання послуг учасникам бойових дій, кожна родина обрала саме те дерево, яке змогла ознакувати іменем загиблого бать, чоловіка чи сина.

«Бажання висадити Парк пам’яті у сімей загиблих було давно. Ми чекали сезону висадки. Родини загиблих обирали місце, яке їм подобається для висадки, і зупинились саме на цьому. Якраз на передодні Дня захисників та захисниць вирішили висадити іменні дерева пам’яті. Є 96 дерев, присвячених 96 загиблим мешканцям Львова у зоні АТО.

Ми зробили все можливе для того, аби у цьому місці дерева росли дуже добре. Це  чудова локація, тому що це колишній монастирський сад. Тут завжди були фруктові дерева», -- прокоментувала керівниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова.
Закупили переважно так звані «райські яблуні». Цей закуток міста – це райське місце, з якого постають прекрасні краєвиди, де відпочиває душа. Весною тут все буде буяти.

Богдан КУШНІР.
Львів.

На знімку: під час висадки дерев у Парку пам`яті.
Фото прес-служби міськради.