Кубок Європи ФІБА. Група В. 1-й тур.

«Київ-Баскет» (Україна) – «Трефль Сопот» (Польща). 69:68 (22:19, 18:16, 12:12, 17:21).

Матч був гострий і драматичний, про що свідчить рахунок. Кияни виявили неабияку стійкість і вирвали перемогу.

Наставник киян Айнарс Багатскіс прокоментував перемогу підопічних:

«Як тренер радів стартовим 20 хвилинам – демонстрували баскетбол високої якості. Скажу більше, скористайся на повну котушку моментами, які надавала польська команда, то вже за підсумками першої чверті вели б з різницею очок 15 мінімум. Ну до перерви так точно, адже втратили м’яч лише раз і мали катастрофічний відсоток по реалізації кидків як з-під кільця, так і з периметра.

На жаль, своїми шансами не скористалися – не вистачило досвіду. Його не можна купити або позичити. Щоб його набратися, треба пройти крізь труднощі. І ось у другій половині ми саме цим і переймалися – добре, що в підсумку зберегли перемогу.

Польська команда дуже досвідчена: вони не поспішають, грають впевнено, використовують кожну ситуацію, щоб завершити атаку з високим відсотком. Ми хоч гідно їм протистояли, але деякі установки все ж не виконали»...

Наступний поєдинок у Кубку Європи ФІБА «Київ-Баскет» проведе 20 жовтня. Українська команда на виїзді зіграє з командою «Хапоель Ейлат» (Ізраїль).