Робота на мосту триває цілодобово.

Попри численні попередження та інформацію в ЗМІ, відповідні знаки на автошляхах області, водії не скористалися тимчасовими схемами об'їзду через Косів та Коломию, а їхали саме через Делятин, де влаштована об'їзна дорога для легкового транспорту.

"Підрядники зробили об'їзд, але величезна кількість туристів, що поїхали на відпочинок у гори автівками, на вихідних утворила кількакілометровий корок. Міст потребував капітального ремонту, із заміною несучих конструкцій. Орієнтовно ще місяць часу для завершення робіт. Зважайте на це. Заснути з вечора і прокинутися вранці, щоб усе було відремонтовано й полагоджено, все те, до чого не було справ останніх 30 років, - не вийде", - емоційно написав на своїй сторінці у Фейсбуці народний депутат Ігор Фріс.

Тим часом на мосту кипить робота. Працівники ТОВ "ПБС" завершують армування плити проїзної частини, підсилюють балки, бетонують відкрилки мосту, монтують перехідні плити. За всім процесом стежать представники Служби автомобільних доріг в області і ТОВ "Незалежна інжинірингова компанія". Тож і справді є сподівання, що через місяць ремонт тут завершать.

Делятин - центр територіальної громади в Надвірнянському районі, ворота в Карпати. Саме селище дуже красиве, особливо цієї осінньої пори. Тож навіть у заторах можна помилуватися місцевими краєвидами, й час буде витрачений недаремно.

Людмила СТРАЖНИК.

Краєвиди Делятина з висоти пташиного польоту.

Фото надано Службою автомобільних доріг в області.