У місті рівненських атомників Вараш, що на Рівненщині, відбувся вечір-спомин пам’яті Володимира Коровкіна (на знімку) – першого генерального директора Рівненської АЕС, який безперервно очолював підприємство тридцять років. Рік тому 15 жовтня на 91-ому році життя зупинилося серце Володимира Олександровича Коровкіна.

Справжнього лідера, заслуженого енергетика України Володимира Коровкіна за життя відзначено багатьма нагородами, зокрема його високий професіоналізм удостоєно найвищою нагородою ВАО АЕС «Excellence Award» та почесним місцем у списку шести кращих у світі операторів атомно-енергетичного комплексу. Під його керівництвом введено в експлуатацію усі енергоблоки РАЕС та енергоблок №2 ХАЕС. На честь людини-легенди започатковано імениту Премію, якою щорічно відзначаються рівненські атомники за вагомий внесок у розвиток електростанції, участь в процесі підвищення ефективності безпечного функціонування АЕС, здійснення творчого підходу у вирішенні виробничих питань, новаторські ідеї щодо вдосконалення обладнання, впровадження сучасних технологій, методів роботи. Також іменем Володимира Олександровича названо щорічний конкурс рефератів серед старшокласників міста-супутника – першого етапу всеукраїнського конкурсу «Енергоатома».

Під час вечора-спомину «З Поліссям лишився назавжди» мешканці Вараша, працівники РАЕС багато багато говорили вдячних слів про Володимира Коровкіна.

Юлія КУЛАЄВА, кореспондент прес-центру Рівненської АЕС.
Фото з архіву РАЕС.