Депутати пропонували варіанти нової назви -- Квіткова, Малинова, Затишна, Успішна, Європейська, Григорія Кочура, Ліни Костенко. Під час громадського обговорення частина мешканців найкраще сприйняла варіант назви -- вулиця Європейська. Але і громадську думку депутати проігнорували. 

Активісти товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка висловили жаль, що депутати проігнорували ім'я видатного земляка -- перекладача світового рівня Григорія Кочура. 

А представник Українського інституту національної пам'яті Сергій Бутко для "Голосу України" прокоментував ситуацію в Мені так: "Закон треба виконувати. Це не питання місцевого розвитку, а питання виконання обов'язкового для всіх закону. Тому депутати, які проголосували проти перейменування вулиці Жукова, підігрують російському агресору, який вбиває українців на Донбасі, і ображають пам'ять мільйонів червоноармійців, яких Жуков гнав на німецькі кулемети, як худобу на забій. Недарма його фронтовики називали м'ясником чи катафалком. Я вітаю пропозицію щодо вулиці імені видатного земляка Григорія Кочура, але який варіант назви обрати -- справа громади. А знесення прізвища Жукова з української топоніміки -- це питання дотримання закону".

Як запевнив секретар Менської міської ради Юрій Стальниченко, питання про перейменування вулиці Жукова виноситиметься на наступну сесію ради. 

Василь ЧЕПУРНИЙ.

Чернігівська область.

Фото з сайту "Сусіди.Сіті".