Цей краєзнавчо-пізнавальний захід, що перегукується із популярним за кордоном Геловіном, сьомий рік поспіль проводить обласна мистецько-культурна спілка народних майстрів "Мистецьке Полісся".

Голова обласної мистецько-культурної спілки народних майстрів "Мистецьке Полісся" Анна Івченко.

Учасники свята дізналися багато цікавого про традиційне свято збирання врожаю, одним із головних атрибутів якого був гарбуз, вбраний у солом'яний бриль чи вінок з колосків та осінніх квітів. Усі охочі із задоволенням позували на тлі яскравої тематичної фотозони "Їде гарбузок на ярмарок". Особливу атмосферу дійству надавала концертна програма "Осінні фантазії" за участю викладача Житомирського музичного фахового коледжу імені В. Косенка Ольги Синицької.

Підготували для гостей заходу і цікаві майстер-класи: голова спілки "Мистецьке Полісся" Анна Івченко показала, як виготовити з фетру брошку "Файний гарбузик", а художниця Алла Юзепольська допомогла дітям створити арт-композицію "Ходить гарбуз по городу...". Серед маленьких учасників свята також влаштували конкурс малюнків та виробів із природних матеріалів. А частували усіх гостей фесту духмяною гарбузовою кашею від студіо-кухні "Смачні й корисні рецепти здоров'я" Житомирської обласної бібліотеки для дітей.

Оксана ЛУК'ЯНЕНКО.

Фото Тетяни ДАНИЛЕВИЧ.