Вони зустрілися з членами його екіпажу (на знімку), які несуть службу в Маріуполі і виходять на виконання бойових завдань в Азовське море, щоб захистити водні рубежі нашої держави від зазіхань російських агресорів. Волонтери передали військовим морякам зібрані небайдужими земляками гостинці - свіжі овочі та фрукти, питну воду, різноманітні смаколики тощо. Як і завжди, фінансово-організаційну складову згаданої поїздки з черговою партією гуманітарної допомоги захисникам України забезпечили місцеві підприємці.

Такі візити представників Лубенської громади до своїх підшефних стали регулярними. Останніх відвідують і офіційні, і, так би мовити, неофіційні делегації з давнього міста над Сулою та довколишніх сіл, тобто волонтери. Приїжджають не з порожніми руками, щоб підтримати військових моряків насамперед морально. А по дорозі до них також із подарунками заїжджають в інші військові частини поблизу лінії зіткнення з російсько-терористичними військами.

Командир катера "Лубни" Владислав Геріх подякував лубенцям за гостинці та за постійну допомогу і підтримку. Водночас він попросив волонтерів передати землякам, що така підтримка зміцнює бойовий дух екіпажу, стимулює його ще наполегливіше тренуватися та виконувати завдання командування.

Василь НЕЇЖМАК.

Фото з сайту Лубенської міськради.