На знімку: голова громадського об'єднання "Добро.Дій" Ігор Дудин вручає подяки львівським лісівникам.

Питання виконання лісівничих, захисних, охоронних та лісовідводних заходів нещодавно розглянула колегія обласного управління лісового та мисливського господарства. Зроблено акцент на більшому залученні громадськості до висадження нових лісових насаджень. Цього року при плані 689 га висаджено лісових культур на площі 907 га. План виконано на 131%. План збору насіння лісоутворюючих порід цьогоріч збільшено на 75%. Заготовлено понад 40 тонн лісового насіння.

Перед початком колегії голова громадського об'єднання "Добро.Дій" Ігор Дудин вручив подяки начальнику управління лісового та мисливського господарства Анатолію Дейнеці та представникам низки державних лісових господарств регіону.

Львівських лісівників відзначено за підтримку екологічної акції "Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу", яка відбувалася у рамках глобального екологічного проекту "Greening the Planet". Того дня понад 1000 учасників від громадських організацій спільно з лісівниками на Львівщині висадили більш як 175 тисяч сіянців.

"Такі акції об'єднують людей, підвищують рівень екологічної свідомості, особливо серед молоді, а також дають можливість усім охочим ознайомитися з працею лісівників та процесом створення майбутніх лісів", - заявив голова громадського об'єднання "Добро. Дій" Ігор Дудин.

На Львівщині державні лісові господарства створили сучасний насіннєвий центр, який дає можливість повністю забезпечити весь західний регіон України саджанцями із закритою кореневою системою - вони приживляються стовідсотково.

Богдан КУШНІР.