Місце для неї обрали голова громади Віталій Турпітько та депутати сільради. Висота цієї вічнозеленої красуні поки що, звісно, не вражає. Однак вона вже зараз має міцне коріння і розкішну крону. Тож швидко підростатиме разом із місцевою малечею й тішитиме око дітей і дорослих.

Не менш важливо й те, що поява згаданої ялинки стала своєрідною першою ластівкою в облаштуванні цієї території. Зокрема, звідси в інше місце перенесуть контейнери для сміття, тут поставлять лавочки, проведуть благоустрій. А до Нового року та Різдва Христового біля цієї головної ялинки громади з'являтимуться святкові локації.

При цьому вона виконуватиме не лише роль магніту й оази відпочинку та естетичної насолоди під час зимових свят. Важливою буде й еколого-просвітницька функція зеленої красуні. Надто з огляду на те, що Терешки та інші довколишні села буквально огортають лісові масиви. Однак сам вигляд «живої» ялинки для святкувань нагадуватиме землякам і гостям громади про те, що перед Новим роком зовсім не обов'язково вирушати в ліс із сокирою...

Василь НЕЇЖМАК.

Полтавська область.

Фото з сайту Терешківської сільради.