Ліга чемпіонів. Груповий етап. 6-й тур. 8 грудня.

E. «Баварія» (Німеччина, Мюнхен) – «Барселона» (Іспанія). 3:0.

«Бенфіка» (Португалія, Лісабон) – «Динамо» (Україна, Київ). 2:0. Голи: Яремчук, 16, Жільберто, 22.

«Бенфіка»: Влагодiмос, Вертонген, Отаменді, Алмейда, Вайгль, Піцці (Евертон, 59), Жоау Маріу (Таарабт, 73), Грімальдо, Жілберто (Лазаро, 73), Рафа Сілва (Бернарду, 82), Яремчук (Нуньєс, 82). Тренер – Жоржі Жезуш.

«Динамо»: Бущан, Тимчик, Забарний, Сирота, Миколенко, Сидорчук (Андрієвський, 86), Шапаренко, Буяльський, Циганков (Караваєв, 79), Вербич (де Пена, 64), Гармаш (Рамірес, 79). Тренер – Мірча Луческу.

Рефері – Деніз Айтекін (Німеччина).

Лісабон. «Ештадіу да Луш». 36 591 глядач. 13 градусів.

В Н П М О

1. «Баварія» 6 0 0 22-3 18

2. «Бенфіка» 2 2 2 7-9 8

3. «Барселона» 2 1 3 2-9 7

4. «Динамо» 0 1 5 1-11 1

F. «Манчестер Юнайтед» (Англія) – «Янг Бойз» (Швейцарія). 1:1. «Аталанта» (Італія) – «Вільярреал» (Іспанія) – матч перенесено через погодні умови. «Манчестер Юнайтед» – 11 очок, «Вільярреал» – 7, «Аталанта» – 6, «Янг Бойз» – 5.

G. «Зальцбург» (Австрія) – «Севілья» (Іспанія). 1:0. «Вольфсбург» (Німеччина) – «Лілль» (Франція). 1:3. «Лілль» – 11, «Зальцбург» – 10, «Севілья» – 6, «Вольфсбург» – 5.

H. «Зеніт» (РФ) – «Челсі». 3:3. «Ювентус» (Італія) – «Мальме» (Швеція). 1:0. «Ювентус» – 15, «Челсі» – 13, «Зеніт» – 5, «Мальме» – 1.

Чого ж накоїв Циганков? Не влучив у порожні ворота з кількох метрів, пробив вище. Як кажуть, і кульгавий кінь у такій ситуації впорався б із завданням.

Буяльський вискочив віч-на-віч із воротарем і не поскупився, а покотив м'яч на Циганкова. Краще б сам пробив.

Звичайно цей епізод негативно вплинув на хід матчу. Невдовзі кияни пропустили двічі. Спочатку Яремчук забив своїй колишній команді. Це був його перший гол за «орлів» у Лізі чемпіонів. А потім після помилки Вербича відзначився Жільберто.

Отже, в першому таймі «Бенфіка» домінувала в протистоянні з немотивованим «Динамо». Хоча кияни, як уже згадувалося, повинні були відкривати рахунок.

Господарі після перерви віддали ініціативу динамівцям. Але ті продовжували грішити в завершальній стадії атак, в реалізації їм постійнобракувало чіткості. Мали відзначитися Тимчик і Буяльський. Перший бив головою і не влучив, другий чомусь передумав завдати удару з вигідного положення.

Отаким невтішним вийшов завершальний матч «Динамо» в нинішньому євроциклі.