Сьогодні, 14 січня, у рамках шостого етапу Кубка світу з біатлону, що проходить у німецькому Рупольдингу, відбулася жіноча естафета.

1. Франція (0+4) 1:10:50,0

2. Швеція (0+2) +35,1

3. РФ (0+6) +1:12,2

4. Німеччина (1+5) + 1:26,6

5. Білорусь (1+7) +1:27,8

6. Італія (0+7) +1:28,4 …

9. Україна (0+6) +2:41,2

Впевнену перемогу здобула збірна Франції, яка за чотири етапи (вісім вогневих рубежів) використала лише чотири додаткові патрони. Француженки захопили лідерство протягом третього етапу і до кінця гонки збільшували свою перевагу, що дозволило фінішеру Жюльє Сімон останні метри дистанції пройти з прапором країни.

«Срібло» дісталося Швеції, яка використала лише два додаткові патрони.

Цікаво, що шведська збірна зуміла піднятися на п'єдестал, виступаючи без своїх лідерів – сестер Ханни та Ельвіри Карін Еберг.

Збірна України стала дев'ятою, скориставшись по ходу перегонів шістьма додатковими патронами. На першому етапі виступила Ірина Петренко – вона припустилася лише одного промаху, але показала не найвищу швидкість на дистанції та передала естафету 21-ю з хвилинним відставанням від лідера.

Юлія Джима, яка пробігла другий етап, покращила позиції нашої команди – вона добре відпрацювала на рубежах, скориставшись одним додатковим набоєм, і показала відмінну швидкість. Вона передала естафету Валентині Семеренко на 14-му місці.

Семеренко на своєму етапі використала два додаткові патрони, і зуміла підняти нашу команду на десяте місце.

Завершальний етап естафети пройшла Анастасія Меркушина, яка двічі промазала на вогневих рубежах, фінішувала дев'ятою.

 

Голос України