«Флора» (Естонія, Таллінн) – «Динамо» (Україна, Київ). 0:3. Голи: Вікентій Волошин, 16, Бурда, 42, Ванат, 60.

«Флора»: Паплавскіс, Ліландер (Гуссар, 61), Ліпп, Тамм (Пюрг, 46), Калласте, Соометс (Ярвісте, 84), Поом, Кураксін (Коскор, 61), Міллер, Оямаа, Шаповалов. Тренер – Юрген Генн.

«Динамо»: Бойко (Нещерет, 46), Кравченко (Малиш, 64), Бурда (Дячук, 80), Боль, Дубінчак (Близниченко, 86), Андрієвський, Шепелєв, Вікентій Волошин (Бражко, 80), Антюх (Царенко, 64), Вівчаренко, Ванат. Тренер – Мірча Луческу.

Таллінн. «А. Ле Кок Арена». 5 000 глядачів. 10 градусів.

Динамівці зробили подарунок на день народження своєму клубу, якому сьогодні виповнилося 95 років, здобувши переконливу перемогу.

Відомо, що всі гроші, отримані від продажу квитків на цей матч, а також пожертвування, які надійшли під час телетрансляції, направлять на потреби ЗСУ та на допомогу українським біженцям.

Зазначимо, що матч із «Флорою» (лідером чемпіонату Естонії) команда Мірчі Луческу змушена була проводити без десяти основних виконавців, які тепер у складі національної збірної України готуються до поєдинку плей-оф відбору ЧС-2022 з Шотландією.

Отже, склад «біло-синіх» утворили кілька досвідчених футболістів і велика група молодих футболістів. І такий експериментальний ансамбль діяв досить злагоджено і результативно, забивши в першому таймі два м’ячі.

Спочатку Вікентій Волошин пробив з-за меж карного майданчика і влучив у дальній кут. Потім Бурда підключився до атаки і зблизька проштовхнув м'яч у ворота після прострілу Шепелєва

Після перерви динамівці продовжували атакувати. Нагадав про себе Ванат, який стрімко зіграв на добивання після того, як воротар господарів відбив удар Вівчаренка.