Завтра, 24 червня, київське «Динамо» з Бухареста (Румунія) вирушить до Швейцарії на тренувальний збір у рамках підготовки до нового сезону та поєдинків кваліфікації Ліги чемпіонів проти «Фенербахче» (Туреччина, Стамбул).

Перший єврокубковий поєдинок, який буде номінально домашнім для нашої команди, відбудеться в середу, 20 липня, у польському місті Лодзь, на Stadion Miejski im. Wladyslawa Krola. Початок гри – о 21:00 (за київським часом).

Кияни на швейцарському зборі запланували контрольні матчі проти місцевих клубів «Івердон Спорт» (26 червня, 17:00) і «Лозана» (29 червня, 21:00).

Також «Динамо» підтвердило, що спарингуватиме з французьким «Ліоном». Цікаво, що команди зіграють між собою не один, а два матчі різними складами в кожному. Вони заплановані на вівторок, 12 липня, на «Стад П'єр Раджон» у місті Бургуен-Жальє (Франція). Перша зустріч розпочнеться о 19:00, друга – о 22:00 (обидві – за київським часом).

Усі виручені кошти від продажу квитків спрямують на вирішення найгуманітарніших проблем, спричинених війною, розв’язаною московитами в Україні.

 

«Голос України».