1-4. Під час порятунку пораненого жителя Авдіївки.
Фото ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Снаряди прилітають у будинки, підвали, на городи, серед мирного населення є загиблі та поранені. Рятувальники Авдіївського гарнізону на автомобілі швидкої медичної допомоги доставили до лікарні міста Селидового чоловіка, який дістав поранення внаслідок обстрілів житлових кварталів. Наразі він у безпеці.

Триває попри ворожі обстріли й евакуація цивільних з прифронтової зони. У рідкісні хвилини затишшя правоохоронці, ризикуючи життям, їдуть до міст і селищ, що опинилися на лінії вогню, й вивозять звідти цивільних. Із жалем службовці повідомляють, що чимало місцевих жителів досі відмовляються від переїзду до безпечніших районів, і тим самим наражають себе на серйозний ризик.

За добу вдалося евакуювати ще вісім мешканців Мар'їнської громади: двох з Мар'їнки та шістьох - з Красногорівки, у тому числі одну дитину.

Представники поліції, місцевої влади та ДСНС укотре закликали жителів Донеччини до негайного виїзду з обстрілюваних військами рф населених пунктів. "Не наражайте себе на небезпеку! Тримайтеся поблизу укриттів, а краще - евакуюйтеся! Вивозьте дітей!" - йдеться у зверненні до мешканців.

Владислав ЛЕОШКО.

На знімках: 5-7. Під час евакуації мешканців Мар'їнської територіальної громади.
Фото Мар'їнської міської військової адміністрації.