Загалом до громади переїхали понад дві тисячі переселенців з дітьми. До розваг у парку долучаються майже всі переселенці, які нині мешкають у Покрові.

"Заходи організовують співробітники наших закладів культури, освіти, ДЮСШ і спортивного клубу. Вони побачили людей, які пережили страх. Звісно, ми переживаємо за їхню долю й хочемо допомогти. Без уваги не залишаємо ані дітей переселенців, ані діток з нашої громади", - розповідає заступник голови Покровської громади Ганна Відяєва.

Майже щодня організовують виступи лялькового театру, спортивні естафети, тематичні майстер-класи, цікаві вікторини та різні розваги.

"Розважаємо не лише діточок нашої громади, а й діток переселенців. Намагаємося приділити їм якомога більше уваги. Вони чули вибухи снарядів, роботу артилерії. Ми робимо все, щоб малеча відволіклася від цих страшних спогадів", - каже аніматор Тетяна.

"Ми втекли від війни та навіть тут бачу по дітях напруження: вони хочуть додому, сумують за родичами. А такі тематичні розваги допомагають їм та й мені самій відволіктись, розвіятись, відпочити. Чудово, що тут стільки різних локацій. Мої діти щасливі і я як мама теж", - розповіла мама Емми Наталія, яка переїхала з родиною три місяці тому з гарячої точки. Місцева громада забезпечила їх житлом, одягом, їжею й усім необхідним.

Володимир РИБАЛЬЧЕНКО.

Фото з відкритих джерел.