Важливо не тільки дати їм надійний прихисток, а й забезпечити дозвілля. Літні канікули чимало з них проводять у таборах відпочинку та оздоровлення – і закордонних, і місцевих.  
Один із таких закладів – позаміський заклад оздоровлення і відпочинку «Перлина Придністров’я» на території Городенківської територіальної громади. Тут організовано кілька змін. Саме зараз на березі Дністра мають нагоду побувати 76 дітей із пільгових категорій, зокрема із числа внутрішньо переміщених осіб. Путівки для них закупили за підтримки швейцарської благодійної організації «Terres des hommes»
«У цьому оздоровчому закладі цієї зміни відпочиває 151 дитина, частина з них – з Київщини, завдяки благодійному фонду «Родина України», – повідомила заступниця голови ОДА Людмила Сірко, яка днями відвідала заклад. – Так само тут оздоровлюються діти, які втратили батьків внаслідок російської агресії». 
У таборі забезпечене п’ятиразове харчування та багато цікавих заходів. Берег Дністра, навколишня природа сприяють відновленню сил та доброму настрою.  
Людмила СТРАЖНИК.


Під час відвідин табору. 
Фото прес-служби ОДА.