У пакунки складали смаколики, теплі шкарпетки, обереги, зроблені власними руками тощо. Як розповіли в міськраді, бажання взяти участь в акції виявили всі школи міста.

«Ми визначали одну школу в кожному районі міста, куди могли приносити батьки та діти пакуночки. Коробки прикрашали й збирали власними руками. Наприклад, в’язали шкарпетки, плели браслети, малювали. Усе зроблено для захисників з любов’ю. Далі скриньки передаємо через волонтерів або представників бригад чи формувань, які тимчасово приїздять до Дніпра», – зазначили заступник начальника управління освіти Олена Яковенко.

Серед учасників акції – чотирикласниця школи №36 Людмила Чередніченко. Вона намалювала листівку із соняхом, яку покладуть до скриньки. «Хочу, щоб у захисника, який побачить мій малюнок, піднявся настрій. Щоб вони знали, кого вони захищають, і ми дуже вдячні їм за сміливість», – каже дівчина.

«Ми з подругою за кишенькові гроші з власного бажання купили шкарпетки, каву, чай і написали листа подяки. Цими подарунками дякуємо ЗСУ за змогу жити й навчатись», – додає десятикласниця Поліна Гончаренко.

«Усією родиною збирали пакунки. Від смаколиків до теплих речей, адже це ще одна можливість подякувати за захист нашої країни Збройним силам України. Завдяки ЗСУ маємо змогу жити буденним життям – працювати, творити, навчатися. Тому дуже важливо забезпечувати нашій армії міцний тил – кожен у свій спосіб, але з максимальною самовіддачею, так, щоб це посилювало наших оборонців і наближало перемогу», – впевнена мама школярки Анастасія Толста.

Володимир РИБАЛЬЧЕНКО.

Фото Дніпровської міської ради.