У Рокитнівській громаді (чи не найбільшій в області) Сарненського району комунальники вивели на розчищення вулиць від снігу всю комунальну техніку  –  грейдер і два трактори. Першими почистили вулиці селища Рокитне і однойменного села. Комунальники працювали і вдень, і вночі. Бо мають виконати великий обсяг робіт.

–  У населених пунктах громади 496 вулиці, тому одразу всі очистити не зможемо, техніку направляємо і в інші села. Звільняємо від снігу село за селом, –  каже Рокитнівський селищний голова Григорій Таргонський.

Подякував  місцевим комунальникам, а також  підприємству «Технобуд» (воно допомагало) за розчищення вулиць  від снігу  і  голова  Клесівської громади Сарненського району Віктор  Буйний. Каже, що  комунальники дійшли  навіть до найвіддаленішого села Карасин.

Голова сусідньої з білоруссю громади – Старосільської  Сарненського району –   Михайло Кузьмич  розповів, що власною комунальною технікою  розчистили від  снігу вулиці не лише у чотирьох  селах громади, а й  дороги місцевого  і частину регіонального  значення.

Олександра ЮРКОВА.

На знімках: працюють комунальники Рокитнівської громади.

Фото селищної ради.