Інформацію про благодійний внесок поширили на сайті міської ради. Секретар міськради Вадим Кожухівський повідомив, що кошти надійдуть до Державного бюджету, згідно із законом України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо забезпечення підтримки обороноздатності держави та розвитку оборонно-промислового комплексу».

Це не перша фінансова підтримка Жмеринської громади на потреби тих, хто протистоїть російському агресору. У серпні ц.р. з бюджету переказали суму 1,2 мільйона гривень. Спершу ці кошти планували використати на відзначення 120-ї річниці з часу заснування міста. Однак депутати вирішили, що святкуватимуть після того, як виженуть ворога з нашої землі.

«Наша громада постійно відгукується на прохання військових частин, в яких служать земляки, надати допомогу на придбання дронів, автомобілів, амуніції, – зазначив Вадим Кожухівський. – Допомагали фінансово також жителям Херсонщини, які постраждали після підриву Каховської ГЕС, підтримували громади Чернігівщини, які найбільше постраждали від окупації».

Посадовець наголосив, що в Україні триває війна і всі зусилля необхідно спрямовувати на захист держави.

Віктор СКРИПНИК.