Щоб вшанувати пам’ять мужнього захисника України, на шкільному подвір’ї зібралися його рідні, друзі, односельці, а також представники місцевої влади, педагоги та учні закладу. Промовці поділилися з присутніми світлими спогадами про Героя, який назавжди залишився 29-літнім.

Євгеній з дитинства захоплювався спортом, був майстром спорту з жиму лежачи, працював тренером. Влітку 2020 року він став до лав Окремого загону спеціального призначення НГУ «Азов», де служив у мінометному взводі. З першого дня повномасштабної війни воїн героїчно обороняв Маріуполь та «Азовсталь». За наказом вищого командування держави Євгеній разом із побратимами був вимушений вийти з території комбінату. Він опинився у російському полоні, де й загинув унаслідок підступного ворожого теракту в Оленівці…

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять Євгенія Горбатого та усіх співвітчизників, які віддали своє життя за Україну. А до таблички, з якої мужній воїн щодня зустрічатиме поглядом учнів рідної школи, де нині навчається його син, лягли живі квіти вдячності і скорботи.

Оксана ЛУК’ЯНЕНКО.

Скріншоти з відео на сторінці Горщиківського ліцею у Фейсбуці.