Укр | Рус
загрузка...
Голосування
Як ви/ваші діти готуєтеся до ЗНО?

Голосувати

Як ви плануєте провести літню відпустку?

Голосувати
На головну
15:30       19.05.2017

У Тернополі відбувся перший етап Всеукраїнської спартакіади <<Сила духу>>

Перший етап п'ятої Всеукраїнської спартакіади "Сила духу" серед інвалідів праці та постраждалих на виробництві у Тернопільській області завершився у приміщенні фізкультурно-спортивного комплексу Тернопільського національного економічного університету.

 

Фото
з відкритих джерел.

 

Мотиваційний проект уже вкотре проводять для того, щоб допомогти людям з особливими потребами розкрити свої таланти, адаптуватися до сучасного суспільства, допомогти їм відчути, що вони здатні на більше. Любов до життя та спорт -- головні ліки, серйозне підґрунтя для людей з обмеженими можливостями.

 

Переможці поїдуть на фінал п'ятої Всеукраїнської спартакіади серед постраждалих на виробництві "Сила духу", який пройде у червні в Одесі.

 

Цього року до організації спортивного свята долучилися народні депутати України, керівники області та міста. Також підтримали цей соціальний проект профспілки та організація роботодавців Тернопільської області, управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, управління держпраці у Тернопільській області, управління фізичної культури та спорту облдержадмінстрації, обласна організація ФСТ "Спартак" та інші організації.

 

Михайло ЛИСЕВИЧ.

 

Голос України