Укр | Рус
Десять відсотків мешканців Рівненщини вже з біометричними паспортами У Тернополі СБУ провело командно-штабні антитерористичні навчання Молитва над могилами розстріляних патріотів Рада Європи бере на контроль справу зникнення донецького журналіста Станіслава Асєєва Юрій Луценко під час наради з нагальних питань прокурорсько-слідчої діяльності навів дані щодо стану криміногенної ситуації в державі Цьогоріч на Тернопільщині виявили понад 70 нелегалів Урановидобувна галузь завжди в центрі уваги іноземних інвесторів Виставу відзначили за актуальність та європейський стиль!.. У Тернополі триває утеплення фасадів будинків Міському голові подарували екологічну... картину <<Запорожець>> у Запоріжжі від поліцейського переслідування не відірвався... <<Відкрита ніч>> гостює в Запоріжжі під відкритим небом Міський голова виростив гігантські полуниці Діти з Донеччини відпочиватимуть на Сумщині Поліцейські розшукали сестру і брата з Гощанського району
загрузка...
Голосування
Чи підтримуєте ви квоти на українську мову в ЗМІ?

Голосувати
На головну
11:54       19.06.2017

Нинішнього пленарного тижня парламент розгляне декілька тематичних блоків питань

Передостанній робочий тиждень у парламенті перед літніми канікулами буде насиченим. У вівторок депутати планують розглянути блоки питань фінансової політики та інформатизації, які не встигли минулого тижня, питання. У середу – традиційно питання ратифікації та два закони у сфері охорони здоров’я, зокрема, про психіатричну допомогу. У четвер - питання податкової та митної політики, а також енергоефективності. Також на четвер за пропозицією блоку БПП пропонується розглянути законопроекти про судову реформу.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на погоджувальній раді зазначив, що його робочий візит до США був успішним, а його результати – позитивними для нашої держави. Він повідомив, що під час цієї поїздки порушував питання про надання Україні летального озброєння, про підписання двосторонньої безпекової угоди між Україною та США, про надання Україні статусу союзника США, підписання меморандуму між Верховною Радою та Сенатом США, що виведе наші міжпарламентські відносини на новий вищий рівень. Важливив, за словами Парубія, є те, що у тексті Меморандуму зазначається, що "Україна є форпостом західної цивілізації у протистоянні російській агресії". Глава парламенту також розповів, що був присутній у Сенаті США при ухваленні закону про посилення санкцій проти Росії – важливим є те, що всі санкції в економічній та фінансовій сфері переведені у статус закону,’ і вони можуть бути скасовані лише через дві палати парламенту. США також виділили 250 мільйонів доларів на протидію російській пропаганді.

Голос України