Укр | Рус
Десять відсотків мешканців Рівненщини вже з біометричними паспортами У Тернополі СБУ провело командно-штабні антитерористичні навчання Молитва над могилами розстріляних патріотів Рада Європи бере на контроль справу зникнення донецького журналіста Станіслава Асєєва Юрій Луценко під час наради з нагальних питань прокурорсько-слідчої діяльності навів дані щодо стану криміногенної ситуації в державі Цьогоріч на Тернопільщині виявили понад 70 нелегалів Урановидобувна галузь завжди в центрі уваги іноземних інвесторів Виставу відзначили за актуальність та європейський стиль!.. У Тернополі триває утеплення фасадів будинків Міському голові подарували екологічну... картину <<Запорожець>> у Запоріжжі від поліцейського переслідування не відірвався... <<Відкрита ніч>> гостює в Запоріжжі під відкритим небом Міський голова виростив гігантські полуниці Діти з Донеччини відпочиватимуть на Сумщині Поліцейські розшукали сестру і брата з Гощанського району
загрузка...
Голосування
Чи підтримуєте ви квоти на українську мову в ЗМІ?

Голосувати
На головну
12:32       19.06.2017

<<Радянська>> прибудова змінилася до невпізнання

У селищі-райцентрі Шишаки, що на Полтавщині, урочисто відкрили оновлений Центр первинної медико-санітарної допомоги. На його капітальний ремонт і зовнішнє утеплення стін загалом витратили понад шість мільйонів гривень.

 

Цей масштабний проект почали втілювати в життя після того, як в одну потужну громаду об'єдналися селищна та одинадцять (!) сільських рад району. Власкор "Голосу України" відвідав згаданий об'єкт восени минулого року, коли на ньому працювали будівельники (на знімку). Вже тоді типова "радянська" прибудова до головного корпусу центральної районної лікарні змінювалася буквально до невпізнання. Сьогодні вона стала по-справжньому сучасним осередком сільської медицини, в якому за добу висококваліфіковані фахівці можуть приймати понад півтори сотні відвідувачів.

 

Не менш важливо й те, що ще раніше, відразу після створення ОТГ, в її населених пунктах реконструювали вісім об'єктів первинної ланки надання меддопомоги, зокрема дві амбулаторії сімейної медицини та шість фельдшерсько-акушерських пунктів. При цьому, крім бюджетних коштів, найактивніше використовували спонсорську допомогу місцевих підприємств-сільгоспвиробників. За таких обставин, виступаючи на урочистостях з нагоди відкриття оновленого Центру ПМСД, голова ОДА Валерій Головко назвав модернізацію згаданих об'єктів прикладом успішної реалізації об'єднаною територіальною громадою своїх розширених повноважень.

 

Василь НЕЇЖМАК.

Фото автора.

 

Полтавська область.

 

Голос України