Укр | Рус
Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Легкая атлетика. Українці відзначилися перемогами у Франції та США Голосування <<законів 16 січня>>: суд перенесли... У НАТО відреагували на заяву Лаврова про Будапештський меморандум Міністерство закордонних справ України заявило про протест у зв'язку з незаконним рішенням <<суду>> в окупованому Криму щодо Володимира Балуха Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Відсидка не допомогла - знову взявся за наркотики Дві третини подільського експорту йде до Євросоюзу Щоб спалах АЧС не поширився Попрощалися з Віктором Сухіним... Не всім так щастить У Верховній Раді створено три нові міжфракційні депутатські об'єднання У профільному комітеті вважають спроби законодавчо закріпити різні дати початку окупації України Окружний адміністративний суд Києва переніс розгляд позову екс-голови Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі до Державної міграційної служби України через неявку на засідання позивача і його представників Міністерство культури поповнило перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
10:38       12.01.2018

<<Пакети добра>> від небайдужих мешканців Вараша

Про добро добре говорити, а ще краще – докласти рук до його поширення. Ось так, як, наприклад, вчинили небайдужі мешканці міста Вараш на Рівненщині, долучившись гуртом до проведення благодійної акції «Пакет добра». Три тижні близько двадцяти активістів-волонтерів та понад півсотні небайдужих збирали подарунки для дітей-сиріт та дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

 

Фото
зі сторінки проекту у соцмережі.

 

Організатори акції «Пакет добра» Юлія Денега та Ірина Ладюк розповідають:

 

– Наш координаційних центр був на базі ЗОШ №1 у Вараші в кабінеті педагогів-організаторів. Активна молодь Вараша, що теж постійно бере участь у наших проектах, теж не залишилась осторонь нашої ідеї. Так, щовечора ми збиралися в нашому центрі, де власноруч робили цікаві паперові пакети для подарунків, листівки, гарно оздоблювали шоколадки для опікунів, бо ми вирішили привітати подарунками не лише дітей, але й тих, хто взяв на себе особливу відповідальність ними опікуватися. Шоколадки, як завжди, нам дав директор нашого «Імбекса» Юрій Ткачук, пряники ж випекла Руслана Рибачок… Ми адресно доправляли подарунки прямо до квартир. У нашому списку були діти з Рафалівки, Старої Рафалівки, Заболоття та Володимирця. Багато мешканців міста Вараш долучились до благодійності – приносили гроші, власноруч зібрані подарунки для дітей.

 

– Наші волонтери телефонували до дітей, представлялися помічниками Святого Миколая та дізнавались, про який подарунок вони мріють, – розповідає Юлія Денега. – Цікаво, що деякі діти просили не для себе, а, наприклад, будиночок для котика, щоб було здоров’я у хворої мами чи єдиної бабусі… Цікаво, що дехто з тих, хто збирав подарунки для однієї дитини, коли приходив до нашого центру, обирав ще одну дитину для подарунка, а також лишалися зі своїми дітьми волонтерити разом із нами, як, скажімо, сім’ї Володимира, Лесі та Жені Сніжків, Раїси Конотопчик.

 

Як розповіли волонтери, під час акції у службі дітей та сиріт Вараського міськвиконкому їм запропонували до списку дітей-сиріт ще додати двадцять, які опинились у складних життєвих обставинах. Тоді волонтерам зателефонував Мирослав Колесник із ЖК «Перлина Полісся» і запропонував профінансувати подарунки для двадцяти дітей, допоміг з подарунками і Сергій Шарлоїмов.

 

Юлія Денега розповіла, що проект не одноразовий та не завершився врученням подарунків. Вже після роздачі « пакетів добра» організатори та волонтери зібрали усіх дітей та їх опікунів на сімейне свято «Разом тепліше», де познайомились ближче, разом розмалювали кондитерською глазур’ю імбирне печиво, яке самі ж пекли, пограли в ігри, попили теплого чаю та разом вирішували, яким чином продовжувати свою дружбу.

 

Вікторія ЧЕРПАК.

 

Володимирець Рівненської області.

 

Голос України