Укр | Рус
Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Легкая атлетика. Українці відзначилися перемогами у Франції та США Голосування <<законів 16 січня>>: суд перенесли... У НАТО відреагували на заяву Лаврова про Будапештський меморандум Міністерство закордонних справ України заявило про протест у зв'язку з незаконним рішенням <<суду>> в окупованому Криму щодо Володимира Балуха Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Відсидка не допомогла - знову взявся за наркотики Дві третини подільського експорту йде до Євросоюзу Щоб спалах АЧС не поширився Попрощалися з Віктором Сухіним... Не всім так щастить У Верховній Раді створено три нові міжфракційні депутатські об'єднання У профільному комітеті вважають спроби законодавчо закріпити різні дати початку окупації України Окружний адміністративний суд Києва переніс розгляд позову екс-голови Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі до Державної міграційної служби України через неявку на засідання позивача і його представників Міністерство культури поповнило перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
11:04       12.01.2018

Житло для воїнів АТО

Минулого року на умовах співфінансування квартири в Луцьку придбали 25 учасників АТО. На це з бюджету міста було використано 9,5 мільйона гривень. 2018-го на виконання цієї програми передбачено чотири мільйони. Хоча, як пояснили у міській раді, ця сума може бути переглянута залежно від пайового вкладу охочих купити у такий спосіб житло.

 

Дещо змінилися і умови його отримання. Якщо в 2017 році такі можливості мали лише воїни, призвані у збройні сили по мобілізації, то тепер таке право отримали всі учасники АТО. Сьогодні в черзі на придбання квартир в обласному центрі на пільгових умовах стоять 83 особи.

 

Максим СОЛОНЕНКО.

 

Волинська область.

 

Голос України