Укр | Рус
Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Легкая атлетика. Українці відзначилися перемогами у Франції та США Голосування <<законів 16 січня>>: суд перенесли... У НАТО відреагували на заяву Лаврова про Будапештський меморандум Міністерство закордонних справ України заявило про протест у зв'язку з незаконним рішенням <<суду>> в окупованому Криму щодо Володимира Балуха Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Відсидка не допомогла - знову взявся за наркотики Дві третини подільського експорту йде до Євросоюзу Щоб спалах АЧС не поширився Попрощалися з Віктором Сухіним... Не всім так щастить У Верховній Раді створено три нові міжфракційні депутатські об'єднання У профільному комітеті вважають спроби законодавчо закріпити різні дати початку окупації України Окружний адміністративний суд Києва переніс розгляд позову екс-голови Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі до Державної міграційної служби України через неявку на засідання позивача і його представників Міністерство культури поповнило перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
11:08       12.01.2018

Місцеві громади стають багатшими

За рік доходи громад Хмельниччини зросли більш як на мільярд гривень. Загалом до місцевих бюджетів надійшло 4,6 мільярда гривень податків і зборів. Це означає, що темпи податкових надходжень зросли на 131 відсоток. Головною фінансовою складовою наповнення став податок на доходи фізичних осіб. Працюючі подоляни сплатили майже три мільярди гривень. Чимало керівників територіальних громад активно долучаються до виконання бюджетних завдань, проводячи інвентаризацію земель, контроль за рівнем сплати податків та стежачи за легалізацією трудової зайнятості. Спроможність громади безпосередньо залежить від її фінансових можливостей, які забезпечують усі учасники цього процесу.

 

Ірина КОЗАК.

 

Хмельницька область.

 

Голос України