Укр | Рус
Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Легкая атлетика. Українці відзначилися перемогами у Франції та США Голосування <<законів 16 січня>>: суд перенесли... У НАТО відреагували на заяву Лаврова про Будапештський меморандум Міністерство закордонних справ України заявило про протест у зв'язку з незаконним рішенням <<суду>> в окупованому Криму щодо Володимира Балуха Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Відсидка не допомогла - знову взявся за наркотики Дві третини подільського експорту йде до Євросоюзу Щоб спалах АЧС не поширився Попрощалися з Віктором Сухіним... Не всім так щастить У Верховній Раді створено три нові міжфракційні депутатські об'єднання У профільному комітеті вважають спроби законодавчо закріпити різні дати початку окупації України Окружний адміністративний суд Києва переніс розгляд позову екс-голови Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі до Державної міграційної служби України через неявку на засідання позивача і його представників Міністерство культури поповнило перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
11:09       12.01.2018

Ночі в селах посвітлішали...

У Високівській ОТГ Черняхівського району обладнали світлодіодне вуличне освітлення у всіх населених пунктах громади. У п'яти селах встановлено 485 світильників потужністю 21 Вт. Це дасть кількаразову економію коштів порівняно з тим, що довелося б заплатити, якби використовували звичайні лампи. Громада планує у двох селах встановити додаткові стовпи і протягнути освітлення далі, де його раніше ніколи не було. Загальна вартість проекту -- 1 млн 493 тис. грн. 70 відсотків цієї суми -- з Державного фонду регіонального розвитку, решта -- з місцевого бюджету.

 

Оксана ЛУК'ЯНЕНКО.

 

Житомирська область.

 

Голос України