Укр | Рус
Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Легкая атлетика. Українці відзначилися перемогами у Франції та США Голосування <<законів 16 січня>>: суд перенесли... У НАТО відреагували на заяву Лаврова про Будапештський меморандум Міністерство закордонних справ України заявило про протест у зв'язку з незаконним рішенням <<суду>> в окупованому Криму щодо Володимира Балуха Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Відсидка не допомогла - знову взявся за наркотики Дві третини подільського експорту йде до Євросоюзу Щоб спалах АЧС не поширився Попрощалися з Віктором Сухіним... Не всім так щастить У Верховній Раді створено три нові міжфракційні депутатські об'єднання У профільному комітеті вважають спроби законодавчо закріпити різні дати початку окупації України Окружний адміністративний суд Києва переніс розгляд позову екс-голови Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі до Державної міграційної служби України через неявку на засідання позивача і його представників Міністерство культури поповнило перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
11:27       12.01.2018

Головна увага - робітничим професіям

У поточному році приблизно двадцять навчальних закладів, підприємств, організацій та установ Луганщині надаватимуть безробітним нові професії. Питання щодо навчальних закладів, які забезпечать підготовку або перепідготовку, підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних та їх проживання, вирішувала спеціальна комісія. Головна увага приділена робітничими професіями, що мають найбільший попит на ринку праці. Це, зокрема, водій тролейбуса, кухар, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, електрогазозварювальник, оператор котельні, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Для наближення освітніх послуг до місця проживання безробітних професійне навчання планується проводити в 11 містах та районах області. Свої послуги запропонували три вищі, 14 професійно-технічних навчальних закладів та два підприємства.

 

Павло ВОРОНЦОВ.

 

Луганська область.

 

Голос України