Укр | Рус
Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Легкая атлетика. Українці відзначилися перемогами у Франції та США Голосування <<законів 16 січня>>: суд перенесли... У НАТО відреагували на заяву Лаврова про Будапештський меморандум Міністерство закордонних справ України заявило про протест у зв'язку з незаконним рішенням <<суду>> в окупованому Криму щодо Володимира Балуха Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Відсидка не допомогла - знову взявся за наркотики Дві третини подільського експорту йде до Євросоюзу Щоб спалах АЧС не поширився Попрощалися з Віктором Сухіним... Не всім так щастить У Верховній Раді створено три нові міжфракційні депутатські об'єднання У профільному комітеті вважають спроби законодавчо закріпити різні дати початку окупації України Окружний адміністративний суд Києва переніс розгляд позову екс-голови Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі до Державної міграційної служби України через неявку на засідання позивача і його представників Міністерство культури поповнило перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
11:31       12.01.2018

Наживатися на пацієнтах більше не будуть…

Діагностичний кабінет, укомплектований за останнім словом техніки, з'явився у Центрі первинної медико-санітарної допомоги Каланчацької ОТГ на Херсонщині. І рішення придбати для нього дороге обладнання громада ухвалила не випадково. Адже в жодному комунальному медичному закладі на її території не було навіть простенького апарата УЗД. І пацієнтам доводилося або їхати до лікарні у сусідньому Скадовському районі, або звертатися до приватного кабінету, де за таку послугу брали від ста до двохсот гривень.

 

Тож коли в ОТГ отримали можливість самостійно розпоряджатися коштами, то насамперед витратили вісімсот тисяч гривень частково з державної субвенції, а частково з власного бюджету на придбання висококласної системи ультразвукової діагностики, термографу для виявлення злоякісних утворень молочної залози та електрокардіографу із можливістю передачі даних у режимі он-лайн до клінік в обласному центрі. Голова Каланчацької ОТГ Володимир Зінчук із гордістю наголошує, що всі послуги діагностичного кабінету для членів громади безплатні, адже обладнання купували за гроші платників податків.

 

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

 

Херсонська область.

 

Голос України