Укр | Рус
Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Легкая атлетика. Українці відзначилися перемогами у Франції та США Голосування <<законів 16 січня>>: суд перенесли... У НАТО відреагували на заяву Лаврова про Будапештський меморандум Міністерство закордонних справ України заявило про протест у зв'язку з незаконним рішенням <<суду>> в окупованому Криму щодо Володимира Балуха Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Відсидка не допомогла - знову взявся за наркотики Дві третини подільського експорту йде до Євросоюзу Щоб спалах АЧС не поширився Попрощалися з Віктором Сухіним... Не всім так щастить У Верховній Раді створено три нові міжфракційні депутатські об'єднання У профільному комітеті вважають спроби законодавчо закріпити різні дати початку окупації України Окружний адміністративний суд Києва переніс розгляд позову екс-голови Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі до Державної міграційної служби України через неявку на засідання позивача і його представників Міністерство культури поповнило перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
12:09       12.01.2018

Казка <<Лускунчик>> у новій інтерпретації

У Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької представив свою виставу "Київ модерн-балет". До львів'ян він прибув із оригінальною постановкою режисера Раду Поклітару "Лускунчик і Мишачий король". Завдяки переосмисленню твору Чайковського українським хореографом нового покоління Раду Поклітару тепер це зовсім не солодка різдвяна історія, а складна, містична фантазія. Київський "Лускунчик" також окрім режисерських новацій приголомшив львів'ян розкішшю костюмів і декорацій, захопив артистизмом трупи та влучними психологічними спостереженнями.

 

Фото Євгена КРАВСА.

 

Голос України