Укр | Рус
Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Легкая атлетика. Українці відзначилися перемогами у Франції та США Голосування <<законів 16 січня>>: суд перенесли... У НАТО відреагували на заяву Лаврова про Будапештський меморандум Міністерство закордонних справ України заявило про протест у зв'язку з незаконним рішенням <<суду>> в окупованому Криму щодо Володимира Балуха Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Відсидка не допомогла - знову взявся за наркотики Дві третини подільського експорту йде до Євросоюзу Щоб спалах АЧС не поширився Попрощалися з Віктором Сухіним... Не всім так щастить У Верховній Раді створено три нові міжфракційні депутатські об'єднання У профільному комітеті вважають спроби законодавчо закріпити різні дати початку окупації України Окружний адміністративний суд Києва переніс розгляд позову екс-голови Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі до Державної міграційної служби України через неявку на засідання позивача і його представників Міністерство культури поповнило перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
12:22       12.01.2018

Міграційна служба поповнила місцеві бюджети

За минулий рік Державна міграційна служба України в Луганській області перерахувала до місцевих бюджетів регіону понад 9,5 млн грн. Протягом цього часу її територіальні підрозділи надали понад 68 тисяч адмінпослуг громадянам, які проживають і на підконтрольній владі території, і на території України, де органи влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. Кошти отримані за оформлення та видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, оформлення та видачу паспорта громадянина України у формі ID-картки, документування іноземців тощо.

 

Наразі найбільший попит серед громадян, які звертаються до п'ятнадцяти територіальних підрозділів обласного управління ДМСУ, має оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

 

Павло ВОРОНЦОВ.

 

Луганська область.

 

Голос України