Укр | Рус
Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Легкая атлетика. Українці відзначилися перемогами у Франції та США Голосування <<законів 16 січня>>: суд перенесли... У НАТО відреагували на заяву Лаврова про Будапештський меморандум Міністерство закордонних справ України заявило про протест у зв'язку з незаконним рішенням <<суду>> в окупованому Криму щодо Володимира Балуха Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Відсидка не допомогла - знову взявся за наркотики Дві третини подільського експорту йде до Євросоюзу Щоб спалах АЧС не поширився Попрощалися з Віктором Сухіним... Не всім так щастить У Верховній Раді створено три нові міжфракційні депутатські об'єднання У профільному комітеті вважають спроби законодавчо закріпити різні дати початку окупації України Окружний адміністративний суд Києва переніс розгляд позову екс-голови Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі до Державної міграційної служби України через неявку на засідання позивача і його представників Міністерство культури поповнило перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
12:29       12.01.2018

У Піддубцях після реконструкції відкрили Будинок культури

На третій день Різдва переповненим автобусом Луцьк -- Рівне надвечірньої пори їду в Піддубці. На зупинці не потрібно розпитувати дорогу. Чимало жителів обласного центру, чиє коріння пов'язане з цим приміським селом, разом зі мною поспішають на відкриття реконструйованого сільського Будинку культури. Подія, як на наш час, неординарна. Тепер клуби швидше закривають або перепрофільовують на щось інше "більш практичне". А тут така оказія!

 

На знімках:

 

навіть вечірньої пори
Будинок культури в Піддубцях
видно здалеку;

 

виступає
вокально-інструментальний ансамбль
керівників Луцького району;

 

зал гаряче приймав
виступи всіх учасників
святкового концерту.

 

За призначенням прибув завчасно, але не пошкодував. Незабаром у залі, розрахованій на 200 глядачів, жодного вільного місця. Та що там в залі, в проходах і навіть у вестибюлі не проштовхнутися. А ті, хто не врахував ситуації, стоять навіть під вікнами на вулиці. В селі чекали цього свята довгі два роки. І ось радісна мить настала.

 

Прекрасна зала прикрашена вишивками, картинами із зображенням історичних постатей, пов'язаних із Піддубцями, на вікнах красиві тюлеві штори. Особливого шику надає підвісна глянцева стеля бордового кольору, такого само кольору і стільці, вгорі -- дорогі люстри. Відчувається, що все робилося з великою любов'ю.

 

Пам'ятаю, з якою недовірою сприйняв 21 листопада минулого року запрошення сільського голови Бориса Горбатюка на урочисте відкриття закладу на третій день Різдва. Приміщення тоді мало нагадувало передпусковий об'єкт, дуже вже багато робіт у ньому ще належало виконати. Але керівник будівельної організації Роман Фіцак доклав багато зусиль, щоб свято відбулося у запланований час. Воно стало можливим і завдяки фінансовій підтримці влади Луцького району, спонсорській допомозі народного депутата Сергія Мартиняка та багатьох інших небайдужих людей.

 

Після традиційного перерізання стрічки відбувся концерт. Вразили своїм мистецтвом юні виконавці -- учні Піддубцівської загальноосвітньої школи І--ІІІ ступенів. Як завжди на висоті був місцевий хоровий колектив "Криниченька". Оплесками зустріли присутні виступ вокального квартету капеланів Луцького району УПЦ Київського патріархату, церковних хорових колективів. Та справжній фурор справив виступ вокально-інструментального ансамблю в складі керівних працівників району. Для нього це був дебют на сцені, і треба сказати, що він вдався. На ударній установці ритм колективу задавав помічник народного депутата України Сергія Мартиняка Олександр Пиза, на соло-гітарі -- голова Луцької районної ради Валентин Приходько, на ритм-гітарі --Піддубцівський сільський голова Борис Горбатюк, на бас-гітарі -- Лищенський сільський голова Віталій Шкорупський, віртуозну гру на трубі продемонстрував головний винуватець урочистостей -- директор Піддубцівського будинку культури Віталій Демчинський, на акордеоні -- керівник хору "Криниченька" Михайло Дудай, на саксофоні -- керівник майбутнього духового оркестру Євген Величко. Запальні мелодії колективу, спів його солістів Валентина Приходька і Михайла Дудая буквально підняли на ноги весь зал.

 

На завершення концерту сільський голова Борис Горбатюк щиро подякував односельчанам за підтримку і оголосив конкурс на кращу назву вокально-інструментального ансамблю.

 

Слід зазначити, що відкриття Будинку культури -- це лише перша частина великого проекту. Оскільки приміщення цієї культосвітньої установи значно розширилося, тут знайдеться місце для адміністрації майбутньої об'єднаної територіальної громади, аптеки, амбулаторії, відділення банку. Повністю завершити роботи з реконструкції планують до Великодніх свят, які цього року відзначатимуться на початку квітня. Тож у Піддубцях з'явилася добра традиція: відзначати великі християнські свята обновами.

 

Максим СОЛОНЕНКО.

Фото автора.

 

Волинська область.

 

Голос України