Укр | Рус
Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Легкая атлетика. Українці відзначилися перемогами у Франції та США Голосування <<законів 16 січня>>: суд перенесли... У НАТО відреагували на заяву Лаврова про Будапештський меморандум Міністерство закордонних справ України заявило про протест у зв'язку з незаконним рішенням <<суду>> в окупованому Криму щодо Володимира Балуха Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Відсидка не допомогла - знову взявся за наркотики Дві третини подільського експорту йде до Євросоюзу Щоб спалах АЧС не поширився Попрощалися з Віктором Сухіним... Не всім так щастить У Верховній Раді створено три нові міжфракційні депутатські об'єднання У профільному комітеті вважають спроби законодавчо закріпити різні дати початку окупації України Окружний адміністративний суд Києва переніс розгляд позову екс-голови Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі до Державної міграційної служби України через неявку на засідання позивача і його представників Міністерство культури поповнило перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
12:35       12.01.2018

Антикорупційний суд розглядатиме справи, у яких збиток або предмет злочину становить понад 500 прожиткових мінімумів

Про це в коментарі прес-службі фракції Блоку Петра Порошенка заявив народний депутат України  Валерій Карпунцов.

Депутат відкинув критику щодо того, що Антикорупційний суд буде «завалений» величезною кількістю справ, які непідсудні Антикорупційному суду, і буде недієвий.

«Це не зовсім вірно, можна щось прибрати, зокрема злочини, що пов’язані з незаконним обігом наркотиків, зброєю, бо вони опосередковано мають ознаки службового злочину. Але е-декларації мусять бути. Законопроект передбачає, що Антикорупційний суд буде розглядати справи, якщо предмет злочину чи заподіяної шкоди щонайменше в 500 разів перевищує розмір прожиткового мінімуму (з 1 січня – це 881 тис. грн. – ред.). Залишаються речі, пов’язані з вимаганням зброї – це справа кримінального характеру і службовий злочин.

Але в той же час,  Антикорупційний суд має розглядати не тільки справи, що підслідні НАБУ, але й інші – якщо сума збитку складе близько 900 тис. грн або більше», – підкреслив Карпунцов.

Карпунцов переконаний в тому, що прийняття президентського проекту Закону не тільки визначить законодавчі засади функціонування Вищого антикорупційного суду України, але стане суттєвим кроком у питанні протидії та боротьби з корупцією в Україні.

Голос України