Укр | Рус
16 січня. Пам’ятні дати Просвітяни привезли на передову пісні й подарунки Для туристів-мандрівників із Млинова <<Карпати>> - за три поля навпростець Зведення штабу АТО на 06:00 16 січня 2018 У спорткомплексі Рівненської АЕС стартує сезон зимових розваг Футбол. Клуб назви не змінюватиме Інспекція МАГАТЕ підтвердила, що РАЕС дотримується міжнародних гарантій У лісах Рівненщини відстрілюють переносників африканської чуми У Рівному до п’яти років позбавлення засуджено інформатора терористичної організації <<ДНР>> Футбол. Артем Кравець перейшов до турецького «Кайсеріспора» Футбол. «Гірники» розпочинають перші зимові збори в Туреччині Голова Верховної Ради Андрій Парубій: <<У парламенті достатня кількість голосів для ухвалення закону про забезпечення суверенітету на Донбасі>> Мобільні лабораторії - проти <<бомбардувальників>> доріг Нафтогаз vs Газпром: Росія не оскаржуватиме рішення Стокгольмського арбітражу 85-і роковини Голодомору 1932-33 років в Україні будуть відзначені на найвищому організаційному та державному рівнях - засідання Оргкомітету
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
13:58       12.01.2018

Місто Дубно увійшло в новий рік із євроконтрактом на <<теплий>> грант

Напередодні 2018 року завершився конкурсний відбір заявок для участі у європейській програмі «Угода мерів – Демонстраційні проекти». Участь у цьому конкурсі взяло місто Дубно, і його заявку Єврокомісія відібрала для підписання грантового контракту, яке відбулося 27 грудня, і він стосується надання гранту з енергоефективності на 730 тисяч євро.

 

За ці кошти у Дубно мають зробити утеплення та встановити котельні у бюджетних установах – у трьох школах і двох дитсадках. Загальний його бюджет – 913,4 тисячі євро, п’яту частину становитимуть кошти з міського бюджету.

 

Євген ЦИМБАЛЮК.

 

Млинів Рівненської області.

 

Голос України