Укр | Рус
Нові насадження - уже з ягідками <<відкату>> посадовцю 16 січня. Пам’ятні дати Просвітяни привезли на передову пісні й подарунки Для туристів-мандрівників із Млинова <<Карпати>> - за три поля навпростець Зведення штабу АТО на 06:00 16 січня 2018 У спорткомплексі Рівненської АЕС стартує сезон зимових розваг Футбол. Клуб назви не змінюватиме Інспекція МАГАТЕ підтвердила, що РАЕС дотримується міжнародних гарантій У лісах Рівненщини відстрілюють переносників африканської чуми У Рівному до п’яти років позбавлення засуджено інформатора терористичної організації <<ДНР>> Футбол. Артем Кравець перейшов до турецького «Кайсеріспора» Футбол. «Гірники» розпочинають перші зимові збори в Туреччині Голова Верховної Ради Андрій Парубій: <<У парламенті достатня кількість голосів для ухвалення закону про забезпечення суверенітету на Донбасі>> Мобільні лабораторії - проти <<бомбардувальників>> доріг Нафтогаз vs Газпром: Росія не оскаржуватиме рішення Стокгольмського арбітражу
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
14:21       12.01.2018

Військова прокуратура Центрального регіону України домоглась повернення у державну власність нерухомого майна оборонного відомства вартістю понад 30 млн грн

12.01.2018

 

У 2007 році внаслідок перевищення повноважень службовими особами ДП «Укрконверсбуд», шляхом незаконного відчуження, без відома Міністерства оборони України та Фонду державного майна України, на користь комерційного підприємства ПАТ «Дельта-Банк», в рахунок погашення заборгованості, з відання оборонного відомства вибула частина нежилих приміщень загальною площею майже 1,2 тис кв м в будинку по вул. Мельникова, 81, у м. Києві.

 

Реагуючи на виявлені порушення закону, військовою прокуратурою Центрального регіону України пред’явлено позов в інтересах держави в особі Міністерства оборони України до публічного акціонерного товариства «Дельта Банк» про визнання права власності, вилучення та передачу в управління оборонного відомства об'єктів нерухомості.

 

За результатами тривалого судового протистояння, завдяки принциповій позицій прокуратури регіону, постановою колегії суддів Вищого господарського суду України від 19.06.2017 задоволено касаційну скаргу військової прокуратури регіону та залишено в силі рішення господарського суду міста Києва від 22.12.2016 року, яким визнано за державою в особі Міністерства оборони України право власності на спірне нерухоме майно за вищевказаною адресою.

 

У січні 2018 року зазначені рішення суду виконано у повному обсязі та повернуто у власність Міністерства оборони України нежилі приміщення вартістю 30,8 млн грн.

 

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України