Укр | Рус
Нові насадження - уже з ягідками <<відкату>> посадовцю 16 січня. Пам’ятні дати Просвітяни привезли на передову пісні й подарунки Для туристів-мандрівників із Млинова <<Карпати>> - за три поля навпростець Зведення штабу АТО на 06:00 16 січня 2018 У спорткомплексі Рівненської АЕС стартує сезон зимових розваг Футбол. Клуб назви не змінюватиме Інспекція МАГАТЕ підтвердила, що РАЕС дотримується міжнародних гарантій У лісах Рівненщини відстрілюють переносників африканської чуми У Рівному до п’яти років позбавлення засуджено інформатора терористичної організації <<ДНР>> Футбол. Артем Кравець перейшов до турецького «Кайсеріспора» Футбол. «Гірники» розпочинають перші зимові збори в Туреччині Голова Верховної Ради Андрій Парубій: <<У парламенті достатня кількість голосів для ухвалення закону про забезпечення суверенітету на Донбасі>> Мобільні лабораторії - проти <<бомбардувальників>> доріг Нафтогаз vs Газпром: Росія не оскаржуватиме рішення Стокгольмського арбітражу
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
18:04       12.01.2018

Відбулося чергове засідання Цетральної виборчої комісії

12 січня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

 

Комісія залишила без розгляду по суті скаргу Запорізької районної організації Політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", у якій суб’єкт звернення просив визнати протиправною бездіяльність Запорізької районної виборчої комісії щодо розгляду подань зазначеної місцевої організації політичної партії про заміну членів Наталівської та Григорівської сільських виборчих комісій Запорізького району Запорізької області, включених до складу таких комісій за її поданням. А також – зобов’язати вказану виборчу комісію розглянути на своєму засіданні зазначені подання.

 

Рішення прийнято у зв'язку з тим, що скаргу подано з порушенням строків оскарження та до неналежного суб’єкта її розгляду.

 

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

 

12.01.2018 р.