Укр | Рус
Футбол. «Динамо» готується за планом, завтра зіграє перший контрольний матч Хокей. «Барси» ще більше віддалилися від переслідувача Теніс. Друга невдача Сім'ям бійців допоможуть матеріально Сімейний дитбудинок <<підріс>> до другого поверху Випадки кору примушують хвилюватись Хто вирішить долю мобільного оператора? На Рівненщині планують реставрувати пам’ятки архітектури Віра-надія, хоч згорьована, але не гасне, що воїн-кіборг із Рівненщини живий Пенсіонери-колишні силовики годину блокували трасу Київ - Чоп поблизу Рівного КНДР і Республіка Корея домовилися про спільний вихід на церемонії-відкриття Олімпіади-2018 Теніс. Долгополов дівчат не підвів Хокей. «Кременчук» повертається додому! Позашляховики для нацпарку Сьогодні Антикорупційний комітет ВР спробує оголосити новий конкурс на відбір кандидата від парламенту на аудитора НАБУ
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
11:33       13.01.2018

На Чернігівщині понад 90 відсотків овець, кіз і курей – у приватних господарствах населення

За даними управління статистики в Чернігівській області,  за підсумками минулого року в сільському господарстві краю зростання виробництва становило в сільськогосподарських підприємствах 103 відсотки до відповідного періоду 2016 року, то в господарствах населення – понад 105.
Хоча зменшується кількість корів, що й не дивно на фоні повідомлень про майбутнє припинення прийому молока від населення -  за розрахунками, на 1 грудня минулого року в області налічувалось більше 202 тисяч голів великої рогатої худоби. Це майже на 4 % менше, ніж рік тому. Поголів’я свиней зменшилося взагалі на 14 відсотків. Зате зросла кількість птиці на 4 відсотки.  До того ж 94 відсотки птиці, понад 93 відсотки овець і кіз утримуються у приватних господарствах селян.
Питома вага господарств населення в загальному виробництві м’яса становила близько 53 %, молока – майже 57 %, яєць – біля 85 %. 
 
Статистика свідчить, що під цьогорічний урожай озимі на зерно та зелений корм засіяно майже 254 тисяч гектарів, що відповідає рівню попереднього року. При цьому зернових посіяно біля 214 тисяч гектарів, ріпаку на зерно – більше 38 тисяч гектарів. 

На елеваторах області чекають кращої ціни більше двох мільйонів тонн зерна, що значно більше попереднього періоду. 

Василь ЧЕПУРНИЙ.
Чернігівська область.
 
Голос України.