Укр | Рус
Нові насадження - уже з ягідками <<відкату>> посадовцю 16 січня. Пам’ятні дати Просвітяни привезли на передову пісні й подарунки Для туристів-мандрівників із Млинова <<Карпати>> - за три поля навпростець Зведення штабу АТО на 06:00 16 січня 2018 У спорткомплексі Рівненської АЕС стартує сезон зимових розваг Футбол. Клуб назви не змінюватиме Інспекція МАГАТЕ підтвердила, що РАЕС дотримується міжнародних гарантій У лісах Рівненщини відстрілюють переносників африканської чуми У Рівному до п’яти років позбавлення засуджено інформатора терористичної організації <<ДНР>> Футбол. Артем Кравець перейшов до турецького «Кайсеріспора» Футбол. «Гірники» розпочинають перші зимові збори в Туреччині Голова Верховної Ради Андрій Парубій: <<У парламенті достатня кількість голосів для ухвалення закону про забезпечення суверенітету на Донбасі>> Мобільні лабораторії - проти <<бомбардувальників>> доріг Нафтогаз vs Газпром: Росія не оскаржуватиме рішення Стокгольмського арбітражу
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
14:03       13.01.2018

В Острозькому Музеї книги зустрілися ровесники з XVI століття – Євангеліє та Біблія

Першим експонатом, подарованим меценатами в 2018 році Музею книги та друкарства, що в Острозі на Рівненщині, стало факсимільне видання Пересопницького Євангелія. З цього приводу директор Державного історико-культурного заповідника Острога Сергій Кибкало, зокрема, зазначив, що історична Волинь дала українському народові та всьому людству дві величні книги: Пересопницьке Євангеліє та Острозьку Біблію. Ці святині є частиною платформи духовності, яка формує націю, в них закладено генотип нашого народу на багато поколінь. І дух від цих святинь відповідно подвоїться, коли вони (віднині й у Музеї книги та друкарства) перебуватимуть разом.

Євген ЦИМБАЛЮК.

Млинів, Рівненської області.