Укр | Рус
Нові насадження - уже з ягідками <<відкату>> посадовцю 16 січня. Пам’ятні дати Просвітяни привезли на передову пісні й подарунки Для туристів-мандрівників із Млинова <<Карпати>> - за три поля навпростець Зведення штабу АТО на 06:00 16 січня 2018 У спорткомплексі Рівненської АЕС стартує сезон зимових розваг Футбол. Клуб назви не змінюватиме Інспекція МАГАТЕ підтвердила, що РАЕС дотримується міжнародних гарантій У лісах Рівненщини відстрілюють переносників африканської чуми У Рівному до п’яти років позбавлення засуджено інформатора терористичної організації <<ДНР>> Футбол. Артем Кравець перейшов до турецького «Кайсеріспора» Футбол. «Гірники» розпочинають перші зимові збори в Туреччині Голова Верховної Ради Андрій Парубій: <<У парламенті достатня кількість голосів для ухвалення закону про забезпечення суверенітету на Донбасі>> Мобільні лабораторії - проти <<бомбардувальників>> доріг Нафтогаз vs Газпром: Росія не оскаржуватиме рішення Стокгольмського арбітражу
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
14:19       13.01.2018

На Херсонщині з’явився новий курорт. Щоправда, поки на папері

Амбіційний план перетворити кілька кілометрів чорноморського узбережжя у Голопристанському районі Херсонщини на курорт за європейськими стандартами просуває влада регіону. Виглядає він цілком привабливо: із набережною, пляжами, готелями на двісті тисяч місць та спортивними комплексами загальною площею близько п’ятисот гектарів. Вже обране й місце під розташування майбутнього курортного раю: неподалік села Круглоозерка, поруч із уже існуючим курортом «для бідних» під назвою Залізний Порт. Керівництво Херсонської облдержадміністрації готове зробити перший крок: обіцяє відремонтувати 8,5 кілометрів дороги до села, щоб інвестиції не «залягли» в якійсь ямі посеред асфальту. Кажуть і про те, що якісь інвестори з Литви готові вкласти в проект близько п’яти мільярдів євро. Та тільки вони щось не дають про себе знати, а поки підприємців з Круглоозерки умовляють об’єднатися, та спільно вкласти власні кревні в укріплення берегів, що їх активно розмиває море. Підприємці вагаються, і сумніви в них викликає насамперед таке. Чому агітувати за порятунок берега раптом узялися дрібних комерсантів із невеликими фінансовими ресурсами, а не тих невідомих інвесторів, які «сидять на мішках із євро»? 

Сергій Яновський.

Херсонська область.

Голос України.