Укр | Рус
Нові насадження - уже з ягідками <<відкату>> посадовцю 16 січня. Пам’ятні дати Просвітяни привезли на передову пісні й подарунки Для туристів-мандрівників із Млинова <<Карпати>> - за три поля навпростець Зведення штабу АТО на 06:00 16 січня 2018 У спорткомплексі Рівненської АЕС стартує сезон зимових розваг Футбол. Клуб назви не змінюватиме Інспекція МАГАТЕ підтвердила, що РАЕС дотримується міжнародних гарантій У лісах Рівненщини відстрілюють переносників африканської чуми У Рівному до п’яти років позбавлення засуджено інформатора терористичної організації <<ДНР>> Футбол. Артем Кравець перейшов до турецького «Кайсеріспора» Футбол. «Гірники» розпочинають перші зимові збори в Туреччині Голова Верховної Ради Андрій Парубій: <<У парламенті достатня кількість голосів для ухвалення закону про забезпечення суверенітету на Донбасі>> Мобільні лабораторії - проти <<бомбардувальників>> доріг Нафтогаз vs Газпром: Росія не оскаржуватиме рішення Стокгольмського арбітражу
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
15:26       13.01.2018

Антикорупційний суд має розглядати справи, у яких збиток або предмет злочину становить понад 500 прожиткових мінімумів - Валерій Карпунцов

Антикорупційний суд розглядатиме справи, у яких збиток або предмет злочину становить понад 500 прожиткових мінімумів. Про це в коментарі прес-службі фракції Блок Петра Порошенка повідомив народний депутат від БПП Валерій Карпунцов.

Народний депутат відкинув критику щодо того, що Антикорупційний суд буде «завалений» величезною кількістю справ, які йому непідсудні, і буде недієвий.

«Це не зовсім вірно, можна щось прибрати, зокрема злочини, що пов’язані з незаконним обігом наркотиків, зброєю, бо вони опосередковано мають ознаки службового злочину. Але е-декларації мусять бути. Законопроект передбачає, що Антикорупційний суд буде розглядати справи, якщо предмет злочину чи заподіяної шкоди щонайменше в 500 разів перевищує розмір прожиткового мінімуму (з 1 січня – це 881 тис. грн. – ред.). Залишаються речі, пов’язані з вимаганням зброї – це справа кримінального характеру і службовий злочин.

Але в той же час,  Антикорупційний суд має розглядати не тільки справи, що підслідні НАБУ, але й інші – якщо сума збитку складе близько 900 тис. грн або більше», – підкреслив В. Карпунцов.

Перламентарій переконаний, що прийняття президентського проекту закону не тільки визначить законодавчі засади функціонування Вищого антикорупційного суду України, але стане суттєвим кроком у питанні протидії та боротьби з корупцією в Україні.