Укр | Рус
Футбол. «Динамо» готується за планом, завтра зіграє перший контрольний матч Хокей. «Барси» ще більше віддалилися від переслідувача Теніс. Друга невдача Сім'ям бійців допоможуть матеріально Сімейний дитбудинок <<підріс>> до другого поверху Випадки кору примушують хвилюватись Хто вирішить долю мобільного оператора? На Рівненщині планують реставрувати пам’ятки архітектури Віра-надія, хоч згорьована, але не гасне, що воїн-кіборг із Рівненщини живий Пенсіонери-колишні силовики годину блокували трасу Київ - Чоп поблизу Рівного КНДР і Республіка Корея домовилися про спільний вихід на церемонії-відкриття Олімпіади-2018 Теніс. Долгополов дівчат не підвів Хокей. «Кременчук» повертається додому! Позашляховики для нацпарку Сьогодні Антикорупційний комітет ВР спробує оголосити новий конкурс на відбір кандидата від парламенту на аудитора НАБУ
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
16:25       13.01.2018

Оскаржити спецконфіскацію грошей Януковича, повернутих до Державного бюджету, не вийде - Вінник

Про це виданню «Гордон» зазначив народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», секретар Комітету з питань національної безпеки та оборони  Іван Вінник.

"Оскаржити спецконфіскацію грошей екс-президента України Віктора Януковича, повернутих до державного бюджету, не вийде", – так політик прокоментував рішення Краматорського районного суду від 28 березня 2017 року про спецконфіскацію $1,5 млрд. злочинної організації Януковича.

“Народний депутат не може давати коментарі щодо цього і це не позиція фракції – я кажу як громадянин…. Я побачив $1,5 млрд. Януковича, які повернули в бюджет. І це однозначно добре. Конфіскація стала можливою завдяки тому, що Верховна Рада дозволила виділяти доведені епізоди щодо злочинних угруповань в окремі кримінальні провадження. Це дає можливість рухатися стосовно цих епізодів далі. Що стосується інших фігурантів, то необхідно дочекатися матеріалів справи для їх передання в суд”, - підкреслив народний депутат.

За його словами, можливість повернення цих грошей з’явилася завдяки голові НБУ Валерії Гонтаревій і Генпрокурору Юрію Луценку.

“Що стосується Гонтаревої, купивши облігації за гроші кіпрських компаній, вони зробили можливим повернення цих коштів до бюджету. В іншому випадку, на ці “гроші Януковича” чекала б така сама доля, що й на інші кошти – їх просто приховували б за кордоном». – вважає Іван Вінник.

"Якщо говорити про можливість оскаржити спецконфіскацію, то потрібно наголосити на концепції європейської судової практики. Вона зводиться до того, що якщо ти не можеш довести походження тих чи інших коштів, то нічого оскаржити не вийде. Тому я вважаю абсурдом заяви, що хтось буде оскаржувати конфіскацію $1,5 млрд. Януковича”, – резюмував Вінник.