Укр | Рус
Футбол. «Динамо» готується за планом, завтра зіграє перший контрольний матч Хокей. «Барси» ще більше віддалилися від переслідувача Теніс. Друга невдача Сім'ям бійців допоможуть матеріально Сімейний дитбудинок <<підріс>> до другого поверху Випадки кору примушують хвилюватись Хто вирішить долю мобільного оператора? На Рівненщині планують реставрувати пам’ятки архітектури Віра-надія, хоч згорьована, але не гасне, що воїн-кіборг із Рівненщини живий Пенсіонери-колишні силовики годину блокували трасу Київ - Чоп поблизу Рівного КНДР і Республіка Корея домовилися про спільний вихід на церемонії-відкриття Олімпіади-2018 Теніс. Долгополов дівчат не підвів Хокей. «Кременчук» повертається додому! Позашляховики для нацпарку Сьогодні Антикорупційний комітет ВР спробує оголосити новий конкурс на відбір кандидата від парламенту на аудитора НАБУ
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
17:25       13.01.2018

Парламентарії із 30 країн світу, в тому числі України, в ОАЕ обговорювали ефективні законодавчі шляхи прискорення розвитку відновлюваної енергетики

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук на чолі української делегації до Абу-Дабі (ОАЕ), разом із народним депутатом України, в.о. голови Комітету ВРУ з питань ПЕК Олександром Домбровським та Послом України в ОАЕ Юрієм Полурезом, взяли участь у Форумі законодавців (Legislators Forum) напередодні відкриття 8-ої сесії Асамблеї IRENA ( http://www.irena.org).

Понад 60 парламентарів із 30 країн світу, у тому числі України, обговорювали ефективні законодавчі шляхи прискорення розвитку відновлюваної енергетики.

«Парламентарі можуть бути справжнім каталізатором змін. Деякі із законодавців відіграли ключову роль при створенні самого Агентства IRENA», - наголосив у ході відкриття форуму Генеральний директор IRENA Аднан Амін.

Міністр зміни клімату та навколишнього середовища ОАЕ Тані Ахмед Аль Зеюді відзначив важливість активної роботи законодавців у створенні сприятливих умов для роботи «зеленого» бізнесу. При цьому Тані Ахмед Аль Зеюді нагадав про амбітну ціль ОАЕ – досягти 44% енергії з відновлюваних джерел у 2050 році.

Українська делегація також підтвердила важливу роль законотворців у розвитку вітчизняного ринку «чистої» енергетики.

Генеральний директор IRENA Аднан Амін звернув особливу увагу усіх учасників форуму на те, що енергетична трансформація полягає не у заміні одного джерела енергії на інший, а в значних економічних та промислових перетвореннях.

А. Амін наголосив, що відновлювана енергетика разом із децентралізацією та інтеграцією інноваційних digital технологій реформують енергетичний сектор та зміцнюють економіку.

Ще одним питанням форуму став пошук шляхів збільшення частки відновлюваних джерел енергії для виконання національно-визначених внесків щодо зменшення викидів парникових газів в рамках виконання Паризької угоди (Nationally Determined Contributions (NDCs).

До речі, Україна вже працює у цьому напрямі. Розроблено механізм стимулювання енергоємних підприємств до використання коштів вуглецевого податку на проекти з енергоефективності та «чистої» енергетики. Впровадження, зокрема, систем енергоменеджменту в промисловості сприятиме підвищенню енергоефективності в Україні та, як наслідок, зміцненню енергонезалежності нашої держави.

Довідково 

Участь української делегації у заході відбулася за підтримки Проекту UNIDO UKR IEE «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України» ( http://www.ukriee.org.ua) та Проекту ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» ( http://bioenergy.in.ua/uk/).