Укр | Рус
Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Легкая атлетика. Українці відзначилися перемогами у Франції та США Голосування <<законів 16 січня>>: суд перенесли... У НАТО відреагували на заяву Лаврова про Будапештський меморандум Міністерство закордонних справ України заявило про протест у зв'язку з незаконним рішенням <<суду>> в окупованому Криму щодо Володимира Балуха Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Відсидка не допомогла - знову взявся за наркотики Дві третини подільського експорту йде до Євросоюзу Щоб спалах АЧС не поширився Попрощалися з Віктором Сухіним... Не всім так щастить У Верховній Раді створено три нові міжфракційні депутатські об'єднання У профільному комітеті вважають спроби законодавчо закріпити різні дати початку окупації України Окружний адміністративний суд Києва переніс розгляд позову екс-голови Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі до Державної міграційної служби України через неявку на засідання позивача і його представників Міністерство культури поповнило перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
12:07       14.01.2018

Земляки цілувалися, сумували, сміялися і плакали…

Традиційні щорічні збори Чернігівського земляцтва у Києві  завжди проходять за участі не тільки численного кола вихідців із Сіверщини, але й гостей з усіх районів області. Не минають таке широке зібрання і народні депутати, відомі діячі культури та науки.
 
Так було і цього річ – у міжнародному виставковому центрі в Києві збори громадської організації «Товариство «Чернігівське земляцтво»  були приурочені до 22- річниці його заснування. До земляків приїхали голови обласних ради та адміністрації Ігор Вдовенко та
Валерій Куліч, які й підписали з керівником земляцтва Віктором Ткаченком традиційну угоду про співпрацю.
 
Та спочатку всі учасники зібрання пом’янули поіменно всіх 156 воїнів з Чернігівщини, які загинули на російсько - українській війні та героїв Небесної Сотні, які родом з нашого краю.
 
Земляки переглянули документальний фільм про роботу товариства, привітали оплесками вручення голові Віктору Ткаченку відзнаки «Почесний громадянин Чернігівської області», присвоєної рішенням сесії обласної ради після рейтингового голосування. Зрештою спілкувалися «по куренях» - вихідці з кожного району збиралися за своїми не порожніми столами, обговорюючи життя в столиці і в батьківських селах.
 
Василь ЧЕПУРНИЙ,
Чернігівська область.
 
На фото: підписання угоди про співпрацю, народний артист України Василь Нечепа піснею- молитвою поминає героїв.
 
Фото прес- служби Чернігівської ОДА