Укр | Рус
Футбол. «Динамо» готується за планом, завтра зіграє перший контрольний матч Хокей. «Барси» ще більше віддалилися від переслідувача Теніс. Друга невдача Сім'ям бійців допоможуть матеріально Сімейний дитбудинок <<підріс>> до другого поверху Випадки кору примушують хвилюватись Хто вирішить долю мобільного оператора? На Рівненщині планують реставрувати пам’ятки архітектури Віра-надія, хоч згорьована, але не гасне, що воїн-кіборг із Рівненщини живий Пенсіонери-колишні силовики годину блокували трасу Київ - Чоп поблизу Рівного КНДР і Республіка Корея домовилися про спільний вихід на церемонії-відкриття Олімпіади-2018 Теніс. Долгополов дівчат не підвів Хокей. «Кременчук» повертається додому! Позашляховики для нацпарку Сьогодні Антикорупційний комітет ВР спробує оголосити новий конкурс на відбір кандидата від парламенту на аудитора НАБУ
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
12:22       14.01.2018

На Полтавщині сьогодні у трьох об’єднаних територіальних громадах обирають депутатів

У трьох новостворених ОТГ Полтавщини – Заворсклянській, Щербанівській і Машівській – 14 січня відбуваються повторні вибори  депутатів.

 

У кожній із цих громад перші вибори голів і депутатів відбулися 24 грудня минулого року. Однак тоді на деяких округах згаданих громад депутатів обрати не змогли через  порушення виборчого законодавства (зокрема, істотні помилки при друкуванні бюлетенів, коли, скажімо, одного з кандидатів узагалі не вписали у список претендентів) або через те, що деякі кандидати набрали однакову кількість голосів.

 

Саме в цих округах були призначені повторні вибори депутатів, які відбуваються сьогодні. Загалом у такий спосіб на Полтавщині 14 січня оберуть сімох депутатів.

 

Василь НЕЇЖМАК.

 

Полтавська область.