Укр | Рус
Він був добрим будівничим Футбол. Мінімальна перемога «Ворскли» Всі школи у Маріуполі закрили на карантин Українська делегація провела близько 20 зустрічей у Мюнхені Клімкін пояснив, чому не відбулася зустріч у "нормандському форматі" "Північний потік-2" є великим механізмом впливу на ЄС - Волкер Олімпіада. Німці утримують медальне лідерство Міжнародна спільнота має контролювати непідконтрольну територію і кордон - Клімкін Директора "Еліта-центр" та його спільника заарештували на два місяці Футбол. Третя перемога «Сталі» і перша під орудою Костова Президент зустрівся з Міністром оборони США Меттісом Олімпіада. Визначилися ще два чемпіони Олімпіада. Словачка Кузьміна після двох срібніх нагород виборола «золото» Здолбунів: на місці пожежі у квартирі житлового будинку виявлено тіло 22- річного сина власниці Більше 130 патронів, холодну зброю та наркотики вилучили поліцейські Рівненщини за минулий день
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Чи покладаєте надії на Антикорупційний суд у боротьбі з хабарництвом?

Голосувати

Яка частина вашого сімейного доходу йде на сплату комунальних послуг?

Голосувати
На головну
11:18       13.02.2018

Унікальні спеціальності для державного вишу

Перспективний проект зі створення спеціальностей у сфері оборонних технологій спільно із Київським політехнічним інститутом та за підтримки концерну «Укроборонпром» запускає Херсонський державний університет. Тут навчатимуть майбутніх інженерів з будівництва фортифікаційних споруд, прокладання переправ і мостів, створення систем інформаційного захисту.

 

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки Олександр Співаковський зазначив: відкриття таких спеціальностей дозволить пом’якшити гострий дефіцит дипломованих спеціалістів потрібного профілю як у частинах ЗСУ, так і на підприємствах «Укроборонпрому». До слова, випускники вишу разом із дипломом отримуватимуть і погони лейтенантів запасу, пройшовши вишкіл на базі військової кафедри. Виконувач обов’язків ректора Херсонського державного університету Наталія Тюхтенко доповнює: перший набір студентів на «оборонні» спеціальності становитиме п’ятдесят осіб. І відбудеться він, орієнтовно, вже наступного року.

 

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

 

Херсон.

 

Голос України