Укр | Рус
Він був добрим будівничим Футбол. Мінімальна перемога «Ворскли» Всі школи у Маріуполі закрили на карантин Українська делегація провела близько 20 зустрічей у Мюнхені Клімкін пояснив, чому не відбулася зустріч у "нормандському форматі" "Північний потік-2" є великим механізмом впливу на ЄС - Волкер Олімпіада. Німці утримують медальне лідерство Міжнародна спільнота має контролювати непідконтрольну територію і кордон - Клімкін Директора "Еліта-центр" та його спільника заарештували на два місяці Футбол. Третя перемога «Сталі» і перша під орудою Костова Президент зустрівся з Міністром оборони США Меттісом Олімпіада. Визначилися ще два чемпіони Олімпіада. Словачка Кузьміна після двох срібніх нагород виборола «золото» Здолбунів: на місці пожежі у квартирі житлового будинку виявлено тіло 22- річного сина власниці Більше 130 патронів, холодну зброю та наркотики вилучили поліцейські Рівненщини за минулий день
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Чи покладаєте надії на Антикорупційний суд у боротьбі з хабарництвом?

Голосувати

Яка частина вашого сімейного доходу йде на сплату комунальних послуг?

Голосувати
На головну
11:16       14.02.2018

Запоріжжя є одним із лідерів в Україні у впровадженні проектів у сфері енергозбереження та енергоефективності

Проект USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" (МЕР) працює в нашій країні з жовтня 2013-го. За цей час його робота була спрямована на зниження викидів парникових газів та підвищення енергетичної безпеки України через удосконалення енергетичної політики, збільшення енергоефективності та залучення інвестицій в енергетичний сектор.

13 лютого у великій залі Запорізької міської ради відбувся прес-брифінг для представників засобів масової інформації. У ньому взяли участь міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, керівник проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" Діана Корсакайте, директор департаменту поновлюваних джерел енергії Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

-- Запоріжжя є одним із лідерів в Україні зі встановлення приладів обліку тепла на об'єктах бюджетної сфери. На січень 2018 року їх встановлено на 99,2% об'єктів. Серед лідерів ми і в оснащенні загальнобудинковими тепловими лічильниками багатоквартирних будинків -- 96--97%, -- наголосив Володимир Буряк.

Тетяна КУЧЕРЕНКО.

Запорізька область.