Укр | Рус
Він був добрим будівничим Футбол. Мінімальна перемога «Ворскли» Всі школи у Маріуполі закрили на карантин Українська делегація провела близько 20 зустрічей у Мюнхені Клімкін пояснив, чому не відбулася зустріч у "нормандському форматі" "Північний потік-2" є великим механізмом впливу на ЄС - Волкер Олімпіада. Німці утримують медальне лідерство Міжнародна спільнота має контролювати непідконтрольну територію і кордон - Клімкін Директора "Еліта-центр" та його спільника заарештували на два місяці Футбол. Третя перемога «Сталі» і перша під орудою Костова Президент зустрівся з Міністром оборони США Меттісом Олімпіада. Визначилися ще два чемпіони Олімпіада. Словачка Кузьміна після двох срібніх нагород виборола «золото» Здолбунів: на місці пожежі у квартирі житлового будинку виявлено тіло 22- річного сина власниці Більше 130 патронів, холодну зброю та наркотики вилучили поліцейські Рівненщини за минулий день
Загрузка...
загрузка...
Голосування
Чи покладаєте надії на Антикорупційний суд у боротьбі з хабарництвом?

Голосувати

Яка частина вашого сімейного доходу йде на сплату комунальних послуг?

Голосувати
На головну
11:46       14.02.2018

Закарпатська митниця збільшила перекази до скарбниці в 2,5 разу

Протягом січня Закарпатською митницею перераховано до Державного бюджету 447,5 млн грн податків та зборів. У порівнянні з січнем минулого  року -- це більш як у 2,5 разу, або на 269,9 млн грн. Середньоденні перекази до скарбниці в перший місяць року становили 22,4 млн грн. Про це "Голосу України" повідомив в.о. начальника Закарпатської митниці ДФС Станіслав Балуєв.

За словами посадовця, позитивна динаміка перерахувань до бюджету  пояснюється збільшенням обсягів імпорту та нарахувань податків  порівняно з минулорічним січнем за такими товарними позиціями: автомобілі легкові, моторні транспортні засоби, кузови, обладнання друкарське, полімери етилену, трактори, апаратура тощо. Це призвело до збільшення бюджетних надходжень на суму 244,5 млн грн.

Варто також зазначити, що у січні двадцять найбільших платників податків переказали до Держбюджету понад 308,5 млн грн, що становить 68,4  відсотка всіх здійснених перерахувань.

Василь НИТКА.

Ужгород.